Kayak Turları   |   Konaklamalı Turlar   |   Günübirlik Turlar               

Gaziantep Urfa Halfeti Konaklamalı | Konaklamalı Tur - 375.00TL

Kültür Turu
Aradıgınız Tur tarihi Yoksa:
Hemen Bizimle iletişime geçiniz...
Sizin için turu açalım

Gaziantep-Urfa-Halfeti konaklamalı

Program

1. Gün: 
17 Kasım akşam saatleri saat 17:00’da misafirlerimizi Kuşadasın’dan belirlenen noktadan misafirlerimizi alıyoruz. Aydın, Denizli,Afyon yol güzergahından gidiyor, Afyon ve Konya’daki molalarımız sonrasında Sabah saatlerinde Pozantı’da oluyor ve kahvaltımızı serbest olarak burada alıyoruz. Kahvaltımız sonrasında Tekir Yaylalarını görerek Gülek Boğazından geçiyoruz ve tarım cenneti Adana şehrinden“Yer Fıstığı Diyarı” Osmaniye’nin yol güzergâhından Gaziantep’e hareket ediyoruz. Gaziantep’e ulaştığımızda Gaziantep’te ilk olarak Mozaik Müzesini geziyoruz. Zeugma Antik Kenti ve çevreden bulunan tarihi ve nadide eserlerin sergilendiği dünyanın en iyi sunum yapılan mekanlarından biri olan müzeyi gezdikten sonra şehir merkezine gidiyoruz. Kültür yolu üzerinde bulunan sokakta Medusa Antik Cam Eserleri Müzesi, Gaziantep’in en eski ailelerinden birine ait olan eserlerin sergilendiği Emine Göğüş Mutfak Müzesini ziyaret ediyoruz. Sonrasında ise Gaziantep deyince akla gelen en önemli ve manevi yerlerden birisi olan, tarihte 2. Çanakkale Savaşı olarak atfedilen ve hatta Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün nüfusunu Antep’e yazdırma sebebi olan Gaziantep Kalesi ve Gaziantep Savunmasını Rehberimizden dinledikten sonra bu kurtuluş mücadelesini yaşayan müze haline getirilmiş Antep Kalesi Müzesinde yaşıyoruz. Gezeceğimiz diğer önemli yerler arasında Tarihi Zincirli Bedesten, Bakırcılar Çarşısı, Yemeniciler Çarşısı, Baharatçılar Çarşısı, Fıstıkçılar Çarşısı ve Pasajları gezip sonrasında Gaziantep’in en güzel tatlarından biri olan Menengiç kahvesini Yörenin en güzel kahvecisinde Tahmis Kahvesi’nde” içiyoruz. Bu leziz ziyaretten sonra öğle yemeğimizi alacağımız bölgenin en güzel ve yöresel lezzetlerini sunan Antep’in yemekleri ve Baklavası ile ünlü İMAM ÇAĞDAŞ restoranına geçiyoruz. Yöresel ve leziz yemeğimizin ardından otelimize gidiyor ve yerleşiyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama otelimizde. 
2.GÜN
Sabah Gaziantep’teki otelimizde kahvaltı aldıktan sonra Nizip üzerinden devam ederken Fırat Nehri üzerine kurulmuş, GAP projesinin can damarlarından birisi olan Birecik Barajını Panoramik olarak görüyoruz ve 1 saat 40 dakikalık bir yoldan sonra Peygamberler Şehri Şanlıurfa’ya ulaşıyoruz. Şanlıurfa’da Hz.İbrahim (AS) ‘ın doğduğu mağara,ateşe atıldığı yer (Mancınık),Halil-ül Rahman camii,Ayn-ül Zeliha Gölü,Kutsal Balıklı Göl’ü geziyor,buraların efsanevi öykülerini dinliyoruz. Öğle yemeğimizi almak için dizilere konu olan olan Karagül diye tabir edilen Halfeti’ye geçiyoruz. Öğle yemeği için serbest zaman sonrasında Muhteşem bir tekne turu yapıyoruz.(EXTRA) Tekne turunda, Rum Kale ve Batıkköy olan Savaşan Köyü’nü keyifle gözlemliyoruz. Güneydoğu’nun bu saklı cennetinde geçireceğimiz güzel saatlerin ardından, Osmaniye,Adana, Konya yol güzergahından, gerekli molalarımız sonrasında Kuşadası’na ulaşıyoruz. Bir dahaki MARTI TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olanlar

  ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER 

  *Lüx Otobüs ile ulaşım 
  *1 Gece Otel Konaklama 
  *Otelde alınan 1akşam yemeği ve 
  1 Sabah kahvaltısı 
  *Acenta ikramı( soğuk içecekler) 
  *Rehberlik Hizmeti 
  *Seyahat sigortası
  *Acenta Refakati 

Fiyata Dahil Olmayanlar

  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
  *İlk gün sabah kahvaltısı 
  *Öğle yemekleri
  *Halfeti Tekne Ücreti (15 TL )
  *Sıra gecesi
  *Müze ve ören yeri giriş ücretleri
  *Molalarda harcanan Ekstralar
  *Otelde alınan soğuk ve sıcak içecekler

  ÖNEMLİ NOTLAR:
  *Araçta ve Tesislerde kaybolan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.
  * 07-12 yaş arası çocuklar otel konaklama rezervasyonunda, iki büyük yanında kalmak koşulu ile çocuk indiriminden yararlanabilirler.
  * Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.
  * Acenta zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Acenta 
  sorumlu tutulamaz.
  * Akşam yemekleri otelin Konseptine göre Set menü veya Açık büfe olarak değişiklik gösterebilir.
  *Müze kart almanız önerilir. TÜRSAB İZMİR ofisinden temin edebilirsiniz.18 yaş altı Çocuklar, 65 Yaş ve üstü TC vatandaşları, Gaziler, Şehit ve Gazilerin eş ve çocukları Müzelere Ücretsiz girme Hakkına sahiptir.

ÖNEMLİ NOTLAR: Lütfen Okuyun!!

    Martı Tur Turizm(İzmir MT Tur Seyahat Acentası) hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.

    Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz.

    Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız.

    Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.

    Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once KAPORA(Ön ödeme) yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ön ödeme yapılmamış rezervasyonlar tur tarihinden bir gün önce saat 18:00 da iptal edilir.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini veya kapora(ön ödeme) yatırabilirsiniz.

Satın Al ön ödeme yap butonu ile kolayca tüm turlarıma rezervasyon yaptırabilir, ön ödeme veya tamamını kredi kartınızla kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Online ödeme tüm kredi kartlarına taksit imkanı tanımaktadır.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Kredi Kartı Taksit

Taksit şeçekleri --- Tek çekim: 375.00 TL

Kredi Kartı
3 Taksit
6 Taksit
9 Taksit
Bonus Kart
396TL
407TL
416TL
Word Kart
396TL
407TL
416TL
Maksimum
396TL
407TL
416TL
Axess
396TL
407TL
416TL
Paraf
397TL
408TL
431TL
CardFinans
397TL
408TL
431TL

TANITIM VİDEOSU