Kayak Turları   |   Konaklamalı Turlar   |   Günübirlik Turlar               

Latmos Daği Yuruyus Turu | Günübirlik Tur - 38.00TL

Kültür Turu
Aradıgınız Tur tarihi Yoksa:
Hemen Bizimle iletişime geçiniz...
Sizin için turu açalım

Latmos Daği Yuruyus Turu

Program

Tur Programı
Latmos Dağı Yürüyüş Turu
Sabah belirlenen saatte belirlenen yerden siz misafirlerimizi alıyoruz yolda vereceğimiz gerekli molaların ardından Milas’a 39 km uzaklıkta olan eski çağda Latmos dağları olarak bilinen Beşparmak dağlarına ulaşıyoruz. Kapıkırı köy yolundan Gölyazı köyüne geçiyoruz yaklaşık 16 km zorluk derecesi 3 ila 4 arası düşünülebilecek yürüyüşümüze Heraklia Antik Kentinden başlıyoruz Yürüyüşümüze yol üzerinde işaretlenmiş kayalarla oluşturulan parkuru takip ederek devam ediyoruz Milattan önce 8000 yılından kaldığı düşünülen kaya resimlerini görüp inceledikten sonra yolumuza devam ediyoruz İskender’in ölümünden sonra bölgeye hakim olan Pleistarkhos adlı Makedon generalin yaptırdığı düşünülen taş patikadan devam ediyoruz sadece arka kısmı ayakta kalan bin yıllık pantokrator İsa figürünün bulunduğu şapeli gördükten sonra yürüyüşümüze sık ormanlık arazi arasından devam ediyoruz uygun gördüğümüz yerde yanımızda getirdiğimiz yiyecekleri yediğimiz molanın ardından yolumuza devam ediyoruz panoramik olarak yediler manastırını gördükten sonra dönüş yolumuza geçiyoruz parkuru tamamladıktan sonra köyde vereceğimiz çay molasının ardından İzmir’e doğru harekete geçiyoruz. Bir başka Martı Tur organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimiz ile vedalaşıyoruz.

YÜRÜYÜŞE KATILACAK OLANLAR YANLARINDA VERİLECEK

DİNLENME MOLALARINDA TÜKETMEK ÜZERE MEVSİM MEYVALARI VE KURU ÜZÜM ,KURU İNCİR,FINDIK,BADEM TARZI YİYECEKLER ALMALARI YÜRÜYÜŞ SIRASINDA KAN ŞEKERİNİN DÜŞMESİNİ ÖNLEYİCİ GİBİ ENERJİ DE VERECEKTİR.

ÖĞLE YEMEĞİ İÇİN SOĞUK SANDİVİÇ,EKMEK,ARASI TAVUK,KÖFTE,SUCUK VS, VEYA KONSERVE TARZI YİYECEKLER GETİREBİLİR.

AYRICA SIRT ÇANTALARINDA EN AZ BİRER ADETİÇ ÇAMAŞIRI.TİŞÖRT,ÇORAP VS.YEDEK OLARAK BULUNDURMALIDIRLAR.YAĞMUR YAĞMA RİSKİNE KARŞI YAĞMURLUK,BATON,GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ,ELDİVEN,BERE,DÜDÜK,EL FENERİ,ÇAKMAK TARZI GEREÇLERİ YANLARINDA BULUNDURMALARI DA OLASI BİR OLUMSUZLUK VEYAİHTİYAÇ DURUMUNDA HAYATİ ÖNEM TAŞIYACAKTIR.

Fiyata Dahil Olanlar

  FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
  *Lüks Otobuslerle Ulasım 
  * Rehberlik Hizmeti
  * Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar

  FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
  *Sabah kahvalstısı
  *öğlen yemeği
  *Müze ve Ören Yeri Griş Ücretleri

ÖNEMLİ NOTLAR: Lütfen Okuyun!!

    Martı Tur Turizm(İzmir MT Tur Seyahat Acentası) hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.

    Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz.

    Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız.

    Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.

    Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once KAPORA(Ön ödeme) yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ön ödeme yapılmamış rezervasyonlar tur tarihinden bir gün önce saat 18:00 da iptal edilir.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini veya kapora(ön ödeme) yatırabilirsiniz.

Satın Al ön ödeme yap butonu ile kolayca tüm turlarıma rezervasyon yaptırabilir, ön ödeme veya tamamını kredi kartınızla kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Online ödeme tüm kredi kartlarına taksit imkanı tanımaktadır.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Kredi Kartı Taksit

Taksit şeçekleri --- Tek çekim: 38.00 TL

Kredi Kartı
3 Taksit
6 Taksit
9 Taksit
Bonus Kart
40TL
41TL
42TL
Word Kart
40TL
41TL
42TL
Maksimum
40TL
41TL
42TL
Axess
40TL
41TL
42TL
Paraf
40TL
41TL
44TL
CardFinans
40TL
41TL
44TL

TANITIM VİDEOSU